Aktuality

PODVEČERY S HUDBOU

Vážení předplatitelé cyklu Podvečery s hudbou

poslední koncert jarního cyklu proběhne v červnu 2020!

Další pokračování cyklu připravujeme od září.

Slavic trio na web 2

11. 6. 2020 PROMÍTÁNÍ FILMU ROCKETMAN

ROCKETMAN 2

Rocketman je hudební fantazie, která vypráví životní příběh jednoho z nejúspěšnějších muzikantů současnosti. Elton John vždycky zpíval jako bůh, oblékal se jako nikdo jiný, žil jako pravý rocker a navzdory tomu přežil, aby vám o sobě mohl vyprávět.

14. 6. 2020 PROMÍTÁNÍ FILMU TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ 2

 

Z prvního dílu Tajného života mazlíčků víme, co naši zvířecí kamarádi dělají, když nejsme doma. Jestli vás to vykolejilo, tak se připravte na další překvapení. V pokračování zjistíte, jak se vaši vícenozí miláčci vyrovnávají s velkými emocemi. A že to jsou často dramata!Tajný život mazlíčků 2 1

18. 6. 2020 PROMÍTÁNÍ FILMU VLASTNÍCI

Vlastníci 1

Komedie pro ty, kdo to nezažili. Drama pro ty, kdo tím žijí.

Mnozí majitelé bytů to asi znají z vlastní zkušenosti. Hrdinové filmu Vlastníci jsou totiž jedněmi z nich, patří jim byty v jednom postarším činžovním domě a právě mají společnou schůzi, na které se musí dohromady na mnohém dohodnout a rozhodnout. Najdou se mezi nimi idealisté, kteří jednají ve prospěch celku, jsou zde i vypočítaví prospěcháři nebo dokonce rafinovaní manipulátoři, ale také lidé ztracení v pocitech vlastní bezvýznamnosti. Všichni se ale nakonec musí společně domluvit na správě domu, ve kterém mají své byty.

25. 6. 2020 PROMÍTÁNÍ FILMU PŘES PRSTY

PŘES PRSTY 5

Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda  a Pavla  jsou parťačky, které beach volejbalu obětují všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy. Všechno ale stejně nakonec zamotá Jíra, svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí.

Pozvánka na akce

Spolupracujeme

og logo

Copyright © 2014-2019 MKZ Šternberk. Všechna práva vyhrazena.