Bookstart - setkání rodičů s malými dětmi do 6 let

14. 09. 2021 16:00 Kde: Dětská knihovna Cena: ZDARMA

Bookstart ve Šternberku zahájen, na druhé setkání přijede Janek Ledecký!

Knihovna Šternberk nově připravila pravidelná setkání pro rodiče a malé děti do 6 let. Zahajovací schůzka proběhne v úterý 14. 9. 2021 od 16.00 hodin přímo v příjemných prostorách dětského oddělení knihovny na ul. Masarykova. Vjezd s kočárky je povolen. Vstup zdarma, navíc je pro každého dětského návštěvníka připraven startovací balíček s batůžkem, knížkou a registrací do knihovny. Setkání budou probíhat každý měsíc.

Snažíme se nejen zapojit rodiče, aby společně seznamovali ty nejmenší čtenáře s knihou, ale také chceme podpořit vzájemné setkávání propojené smysluplnou zábavou spojenou s čtením knížek a vyprávěním. Děti na těchto schůzkách dovedeme až do 1. třídy, kdy se sami naučí číst. Knihovna touto akcí pro děti  získá nové čtenáře až do dospělosti. Jak nám doba nedávná ukázala, příjemně strávený večer nad knihou, když nikam nesmíme a všechno je zavřeno, vůbec není k zahození. Je dobré tedy již od mládí číst a umět se zabavit i v dobách zlých.

Druhé setkání proběhne ještě v září, a to ve středu 22. 9. v 16.00 hodin. Přijede za námi Janek Ledecký a představí nám svou novou knihu pro děti Verše potrhlé. Samozřejmě bude hrát i zpívat, tak se jistě bude na co těšit. Setkání bude spojeno s autogramiádou a prodejem knížky. Mohou přijít všichni zájemci o knížku a fanoušci a fanynky Janka. Účast všech zájemců není ničím podmíněna a je zdarma!


Zpět na akce

© 2023 Městská kulturní zařízení, příspěvková organizace | firla.eu