Aktuality

Strašidelná noc

Vždy vás zajímalo co se děje v Expozici času po setmění? Letos v létě máte možnost to zjistit! Brána expozice se těm nejodvážnějším z vás otevře, jen co se zešeří.

Expozice, jakožto bývalá mučírna skýtá různé místa, kterým by se měl raději vyhn sebeodvážnější tvor. Tak neváhejte a přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet svou odvahu vstoupit do prostoru opleteného mnohými pověrami, ze kterých běhá mráz po zádech.

 

sezóna 2018 - 2019

Od září 2018 pro Vás připravujeme tradiční aktivity:

  • Kurzy jógy ( lektorky R. Pětová, E. Spěváková, J.Vysoudilová, J.Novosadová )
  • Kruh přátel hudby - koncerty v Olomouci ( Spolek pro komorní hudbu při MFO )
  • Divadelní klub - Moravské divadlo Olomouc
  • Taneční kurzy pro středoškolskou mládež a pro dospělé
  • Univerzita třetího věku ( virtuální i " kamenná " )

bližší informace v sekci Kulturní dům

NABÍDKA LETNÍCH PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ:

PO STOPÁCH PŘÍRODY

Cena 1 200 Kč

Termín: 23. až 27. července

KDE: Expozice času

I letos se v Expozici času můžete těšit na letní příměstský tábor. Díky uplynulým táborům již víme, jak vypadá svět Harryho Pottera a také jsme našli poslední existující dračí vejce.

Letos bychom se chtěli více zaměřit na svět kolem nás. Seznámit se s Matkou přírodou. Zjistit, co kolem nás roste za květiny, stromy, jaká zvířata tu žijí,... Určitě u toho zažijeme zase plno zábavy.

Přihlášky přijímáme již od dnešního dne. Ty naleznete přímo v Expozici času nebo je můžeme na vyžádání zaslat na e-mail.

Více informací na tel. čísle 730 191 120 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

CESTOVÁNÍ ČASEM III.

Cena 1 200 Kč

Termín: 20. až 24. srpna

KDE: Expozice času

Jak už bývá u nás v Expozici času ve Šternberku zvykem, i letos pořádáme letní příměstské tábory.

Tábor s názvem Cestování časem III., jak už vyplývá z názvu, je již třetí tábor s tímto tématem. V loňském roce jsme zachraňovali Expozici času před jejím zavřením. Co bude náplní toho letošního? To se nechte překvapit. Ale zaručeně se nudit nebudete.

Přihlášky přijímáme již od dnešního dne. Ty naleznete přímo v Expozici času nebo je můžeme na vyžádání zaslat na e-mail.

Více informací na tel. čísle 730 191 120 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

VÝSTAVA 100 LET REPUBLIKY

KDE: EXPOZICE ČASU

KDY: červen - říjen 2018

Srdečně Vás zveme do Expozice času na výstavu, kterou jsme si dovolili uspořádat k významnému výročí 100 let republiky. Na výstavě Vás čeká sbírka unikátních předmětů vázajících se k období 1918 -1968. Celou výstavu budou doprovázet dobové fotografie a osobní příběh dědečka rodačky ze Šternberka paní Galáskové.  Těší se na Vás tým Expozice času.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ

Městská kulturní zařízení pořádají TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ pod vedením Marka Černého a Zuzany Riedlové z TŠ Progress Olomouc.

Bojíte se, že o Vánocích naberete nějaké to kilo navíc? Pokud patříte mezi milovníky cukroví a sezení u pohádek, potom určitě vyzkoušejte Taneční pro dospělé. Kurzy vám nejen pomohou dostat se zpátky do kondice, ale také díky nim oslníte na každém plese nadcházející sezony.
Kurzy připravujeme od podzimu 2018 a budou se konat každou středu večer ve velkém sále Kulturního domu, celkem proběhne 8lekcí a závěrečná prodloužená. 
 
Přihlásit se můžete osobně v Kulturním domě na ulici Masarykova 20 nebo na telefonu 587 571 236, kde se také dozvíte bližší informace. Cena kurzovného je 1000 korun na osobu. Pár, který doporučí další pár, obdrží 10%slevu.

Informace a přihlášky v kanceláři Městských kulturních zařízení, Masarykova 20, Šternberk, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 587 571 236.

Spolupracujeme

og logo

Copyright © 2014 MKZ Šternberk. Všechna práva vyhrazena.