Zájezd do Moravského divadla Olomouc

04. 04. 2022 18.00 Cena: doprava 70,- Kč

 

MKZ Šternberk pořádá autobusové zájezdy do Moravského divadla v Olomouci. Zájezdů se účastní pravidelní předplatitelé sk. K.

 

Máte-li zájem se zúčastnit  vybraných jednotlivých divadelních představení, můžete využít naši organizovanou autobusovou dopravu s několika nástupními místy ve Šternberku. Cena dopravy do divadla a zpět je stanovena na 70,- Kč. Vstupenky na divadelní představení si musíte ovšem zajistit sami. Z naší strany Vám bude zajištěna pouze doprava do divadla a zpět.

Bližší informace pro zájemce: Dita Bajlová, tel.: 725 427 887

 

 

 

Duben

Dne 4. 4. 2022 se koná zájezd do Moravského divadla Olomouc pro předplatitelskou skupinu K. Na programu bude činohra:

 

Revizor

Žalovat nebudu, ale hlásit se to musí!
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Tato nestárnoucí satirická komedie z roku 1836 patří k nejslavnějším dílům světové dramatické literatury a o jejím opětovném uvedení jste rozhodli vy, naši diváci. Stalo se tak prostřednictvím ankety, v rámci které jste mohli vybírat mezi třemi tituly, jež byly uvedeny v první sezoně Moravského divadla v roce 1920. V konkurenci Shakespearova Krále Leara a Ibsenovy Hedy Gablerové to jednoznačně a s velkým náskokem vyhrál právě Gogolův Revizor. Příběh bezvýznamného úředníčka Chlestakova, který je nedopatřením považován za státního revizora a svou přítomností tak obrátí naruby chod celého městečka, se na naše jeviště vrátil po dvaadvaceti letech od svého, zatím posledního, uvedení v roce 1998. Režisérkou této komediální klasiky je oblíbená česká herečka Jana Paulová, která je v komediálním žánru jako doma. Přestože se Jana Paulová věnuje převážně herectví, tak nejde o její režijní debut. Ten si totiž odbyla v pražském Divadle Kalich, kde měla 1. listopadu 2018 premiéru komedie Lady Oskar, kde se chopila jak režie, tak i ztvárnění hlavní ženské role.

Délka představení: cca 2 hod. 25 min.

 

Divadelní představení začíná vždy v 19.00 hodin.
 

Více informací o programu a předprodeji vstupenek: http://www.moravskedivadlo.cz/program-a-vstupenky/

 

Odjezdy ze Šternberka z následujících nástupních míst: 

18:00 - Olomoucká - Tesco

18:05 - U nemocnice, Sadová zast.

18:08 - Dvorská

18:11 - Masarykova ulice

18:40 - příjezd za divadlo, Olomouc

Odjezd autobusu zpět do Šternberka se řídí délkou jednotlivých divadelních představení.


Zpět na akce

© 2022 Městská kulturní zařízení, příspěvková organizace | firla.eu