U3V - Univerzita třetího věku

U3V

Seznam článků

1. www.e-senior.cz - virtuální studium

KDE. Expozice času

Kdy: 7.2.2019 od 10:00 hodin

Školné za semestr: 450 Kč

využijte smyslplně svůj volný čas a staňte se studentem virtuální univerzity. Pro nové i stávající studenty je na letní semestr připraveno šest přednášek na téma: Křesťanská ikonografie a hagiografie. Výuka probíhá jednou za čtrnáct dní ve čtvrtek od 10:00 -11:00 hodin. Grantem virtuální univerzity třetího věku je Česká zemědělská univerzita Praha. Studium je určeno zájemcům nad 55 let a držitelům průkazu ZTP. Přihlášky si můžete vyzvednout v Expozici času  - ČSA 19 Šternberk, tel.: 587 571 243, 725 427 887, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

- podrobné informace o studiu a o nabízených modulech - Garant studia ČZU Praha

 2. U3V UP Olomouc -  prezenční studium

KDE: Expozice času

KDY: 7.2.2019 od 13:00 hodin

Školné za semestr: 600 Kč

Od 7.2. máte možnost opět navštěvovat přednášky pořádané Univerzitou Palackého v Olomouc. Výuka je určena jak pro sávající, tak nové studenty. Celkem na vás čeká šest přednášek na téma: Právní minimum. Využijte tedy možnosti jak řvyřešit problémy s právní oblasti, s kterými se setkáváme v každodenním životě. Přednášet budou lektoři Univerzity palackého Olomouc. Určeno zájemcům 50+. Výuka bude probíhat jednou za čtrnáct dní v Expozici času. Přihlášky si můžete vyzvednout na Expozici času - ČSA 19 Šternberk, tel.: 587 571 243, 725 427 887, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 
semestrální forma studia, virtuální přednášky v sále Expozice času, studium i ověřování výsledků studia přes internet 
 
Virtuální Univerzita třetího věku představuje novou moderní alternativu ke klasické prezenční  přednáškové výuce U3V. Je založena na využití nových komunikačních technologií a  internetu, má prvky distančního vzdělávání a e-learningu a je didakticky přizpůsobena    seniorům se zájmem o vzdělávání na vysokoškolské úrovni. Vstupním modulem v tříletém  cyklu je Astronomie, dále si studenti vybírají z pestré nabídky témat, např.: Etika, Geometrie,  Lesnictví, Historie myslivosti, Léčivé houby,  Čínská medicína v naší zahrádce. Jaké jsou  další výhody U3V – minimální náklady, studium si každý řídí sám z domova, možnost  využívat veřejný internet zdarma v knihovně, „bio – psycho - sociální“  rozvoj člověka.

 

Přihlášky v Expozici času nebo v MKZ.

Pozvánka na akce

Spolupracujeme

og logo

Copyright © 2014-2019 MKZ Šternberk. Všechna práva vyhrazena.