Dívka roku Šternberk 2022 - 20. ročník

07. 05. 2022 17.00 Kde: Kulturní dům Šternberk Cena: 100 Kč / 120 Kč

Dívka roku 2022

Na 20. ročníku Dívky roku vystoupí Milan Peroutka

V sobotu 7. května od 17 hodin se v Kulturním domě ve Šternberku uskuteční jubilejní 20. ročník Dívky roku Šternberk s podtitulem „Bella ciao“. Krásné a talentované dívky ve věku 13 – 16 let budou soutěžit v několika disciplínách, např. rozhovor s porotcem, pohybová disciplína, módní přehlídka ve vlastním kostýmu nebo volná disciplína.

V doprovodném programu se představí letos úplně nová a zajímavá vystoupení. Těšit se můžete na Taneční studio Áčko, předvede se kroužek Gymnastika Vážky a daší. Hlavním hostem večera bude oblíbený český herec a zpěvák Milan Peroutka, který zazpívá své největší hity. Bude také členem odborné poroty a svým fanouškům bude k dispozici na fotografování a podepisování.

V porotě dále usedne světová TOP modelka Tereza Hudáková, profesionální fotograf Lukáš Navara, skvělý tanečník Maikl Maňák a další. Předsedou poroty bude i v letošním roce starosta města Šternberka, Ing. Stanislav Orság. Slavnostního večera se zúčastní i bývalé vítězky z let 2001 až 2020. Mikrofonu se ujme profesionální moderátor Lukáš Kobza z Rádia Haná.

Přijďte si užít příjemný večer v té nejlepší společnosti. Můžete si sami zvolit svou Dívku Sympatie nebo využít Fotky z budky. Vstupenku můžete zakoupit buď na místě za 120,- Kč nebo v předprodeji za zvýhodněnou cenu 100,- Kč v Tea Time 4U Šternberk na Radniční ulici. Nebude chybět bohaté občerstvení ani skvělá atmosféra.

Na oslavu dvacátého ročníku zvou Dům dětí a mládeže Šternberk, p.o. a Město Šternberk.

Bc. Milena Schärferová, hlavní organizátorka


Zpět na akce

© 2022 Městská kulturní zařízení, příspěvková organizace | firla.eu