Suprákovi

14. 02. 2024 13.30 hodin Kde: Kulturní dům Šternberk Cena: 50 Kč

Animovaný film, pohádka, 76 min.

Rodinný animovaný film o jedenáctileté dívce Hedvice, která je náhle nucena vystřídat svého otce v práci superhrdiny. Jenže ji baví spíše hraní her na počítači, a pro nějaké superhrdinství nemá žádné schopnosti. Naopak. A tak si musí najít svou vlastní cestu k tomu, aby kráčela v rodinné tradici. Třeba ale nemusíte být superhrdina, abyste byli super?

Jedenáctileté herní nadšenkyni Hedvice se obrátí život vzhůru nohama, když je nucena nahradit svého otce a stát se superhrdinkou ve městě, kde společně žijí. Hedvika však není předurčena kráčet v jeho šlépějích – je krátkozraká a nešikovná. Otec si brzy uvědomí, že se v tréninku na nového superhrdinu musí soustředit na svého atletického synovce Adriana. Smutná a zklamaná dívka navštíví svou babičku. Společně s ní se snaží, přes všechny nástrahy, naplnit rodinný odkaz. Podaří se Hedvice stát se novou superhrdinkou?

 

Vstupné 50 Kč za návštěvníka

U školních kolektivů přivítáme z kapacitních důvodů předběžnou přihlášku s uvedením počtu návštěvníků na E-mail: reditelka@mkzsternberk.cz. Pedagogický dozor vstupné neplatí.


Zpět na akce

© 2024 Městská kulturní zařízení, příspěvková organizace | firla.eu